W skrócie - Kalendarz Pirelli 2012: Kate Moss, Milla Jovovich i inne...

Kalendarz Pirelli 2012: Kate Moss, Milla Jovovich i inne...

W skrócie Opublikowano 08-09-11 autor Mateusz

Zdjęcia wykonane podczas sesji zdjęciowych rzucają nieco światła na przyszłoroczną edycję słynnego kalendarza Pirelli. Dwanaście top modelek, między innymi piękna Kate Moss i Milla Jovovich, pozowały do zdjęć Mario Sorrentiemu w zagubionym zakątku Korsyki. Oto przedsmak tego, co czeka nas już wkrótce.

Po prowokujących pozach Terryego Richardsona i pełnej  mitologicznych odniesień wizji Karla Lagerfelda, kalendarz Pirelli na rok 2012 ujmować będzie szlachetną prostotą i skromną formą. Za zdjęcia w tej edycji odpowiada Mario Sorrenti, współpracujący z magazynem Vogue oraz luksusowymi markami przy kampaniach reklamowych.

Kilka zdjęć krąży już po Internecie. Zostały wykonane podczas sesji, która odbyła się tego lata na Korsyce. Wiejski klimat i pozbawiona ozdobników sceneria pozwalają Mario Sorrentiemu pełniej wyrazić jego fascynację pięknem kobiecych ciał.

Jak co roku, dwanaście modelek trafia kolejno przed obiektyw fotografa. Tym razem zobaczymy między innymi takie sławy, jak Isabeli Fontana, Kate Moss, Lara Stone, Saskia de Brauw, Rinko Kikuchi, Milla Jovovitch…

Oficjalna inauguracja kalendarza została zaplanowana na 6 grudnia 2011 w Nowym Jorku.