Zdjęcie opony Michelin X Multiway 3D XDE

Napędowa

Zastosowanie

  • regionalne

Dodaj do porównywarki

Wybierz rozmiar, aby dodać oponę do porównania:

  • 295/80 R22.5 152/148 L
  • 315/70 R22.5 154/150 L
  • 315/80 R22.5 156/150 L (154/150) M

Bieżnikowana

Nie

Z możliwością pogłębiania

Tak

Sezon

Lato

Specjalne oznaczenia

Mud + Snow (zdolność do jazdy w błocie i śniegu)

Opis rezulteo

Opona na oś napędową,do transportu regionalnego i krajowego, Michelin X MultiWay 3D XDE prezentuje udoskonaloną przyczepność oraz właściwości motoryczne w każdych warunkach pogodowych.

ZALETY:

Przyczepność. Lepsze trzymanie się drogi przy wychodzeniu z zakrętu oraz w fazie przyspieszenia po skręcaniu. Trakcja oraz przyczepność bez względu na warunki pogodowe dzięki zastosowaniu trzech technologii związanych z lamelami: typu „podwójna fala (samoblokujących się), „kropla wody” (wyposażonych w zdolność samoregeneracji) oraz „TowerPump” (przeznaczonych na śliską nawierzchnię).

Oszczędność. Trwałość opony w wyniku zastosowania lameli 3D typu „podwójna fala” zapewniających sztywność klocków gumowych oraz ograniczających ich zużycie. Mniejsze spalanie paliwa w efekcie zastosowanej mieszanki gumowej, koncepcji bieżnika oraz karkasu Energy Flex.

Solidność. Zastosowanie lameli „TowerPump” zmniejsza ryzyko wyrwania klocków gumowych.

Punktacja rezulteo

Punktacja rezulteo dla opony Michelin X Multiway 3D XDE jest wyliczana przez algorytm, który uwzględnia zarówno jej osiągi techniczne, jak i jakość usług marki oraz dane z etykiety UE.

Wątki na temat opon Michelin X Multiway 3D XDE

Stwórz pierwszy wątek na temat opon Michelin X Multiway 3D XDEZałóż wątek