Wspólna przestrzeń na forum REZULTEO™ TRANSPORT

Forum jest miejscem wymiany myśli, w którym wszyscy internauci mogą prowadzić dyskusje, kontrargumentować, dzielić się swoimi doświadczeniami na temat opon ciężarowych. Jest to przestrzeń dana internautom do przyjaznego współużytkowania, w tym celu powinni oni stosować się do ustalonych reguł funkcjonowania forum.

Zanim przeczytasz reguły postępowania na forum, zapraszamy cię do zapoznania się z regulaminem strony internetowej REZULTEO™ TRANSPORT.

4 elementarne zasady dla dobrego działania forum

  • Przed ekranem swojego komputera zachowuj się jakbyś był w towarzystwie. Obowiązują dobre maniery i szacunek dla innych.
  • W natłoku komentarzy łatwo zgubić wątek.Trzymaj się tematu określonego na początku dyskusji, żeby nie zatracić sedna omawianej sprawy.
  • Niech żyje język polski! Nie pisz językiem smsów, żeby każdy mógł cię łatwo zrozumieć. NIE PISZ TEŻ W TEN SPOSÓB, to mało przyjemne w czytaniu.
  • Kiedy wypowiadasz się na forum, staraj się robić to tak, żeby każdy mógł zrozumieć o co ci chodzi.

Przestrzeganie wyżej wymienionych reguł pozwoli na utrzymanie przyjaznej atmosfery na forum oraz na jego sprawne funkcjonowanie ku pożytkowi wszystkich jego użytkowników!

 

Aktualizacja Grudzień 2013