Wydawcą portalu rezulteo™ transport jest  LIZEO ONLINE MEDIA GROUP
rezulteo™ transport to pierwszy prawdziwy przewodnik po zakupie opon do samochodów ciężarowych.
rezulteo™ transport to ponad 40 marek, porównanie setek opon oraz codziennie aktualizowane ceny
rezulteo™ transport zawiera informacje na temat osiągów opon, praktyczne poradniki pomagające dokonać ich dobrego wyboru, umożliwia także porównanie opon przed zakupem oraz porady dotyczące konserwacji ogumienia w ciężarówce.
rezulteo™ transport zawiera spis głównych sieci dystrybucji w Twojej okolicy.
rezulteo™ transport to także społeczność, która pomaga uzyskać rzeczowe odpowiedzi na pytania i być na bieżąco z branżowymi informacjami.
Poza tym, rezulteo™transport to także nasze zobowiązania:

  • rezulteo™ transport podejmuje wszelkie starania, by umożliwić użytkownikom świadomego wyboru w zakresie ogumienia do ciężarówek.
  • rezulteo™ transport poczuwa się do obowiązku, by dostarczać użytkownikom informacje, porównania, analizy i spersonalizowane porady, by mogli w jak najlepszych warunkach zapoznać się z osiągami i cenami opon różnych marek.
  • rezulteo™ transport zobowiązuje się do oceny produktów oraz podmiotów z branży oponiarskiej stosując jasne kryteria i oferując autentyczną korzyść dla użytkowników w postaci informacji o bieżnikowaniu, pogłębianiu, bezpieczeństwie, a także stałości osiągów dla producentów, cen produktów oraz oferowanych usług dla dystrybutorów.
  • rezulteo™ transport zobowiązuje się nadać swoim treściom wymiar pedagogiczny, by jak najlepiej przeprowadzić użytkowników przez proces wyboru opon oraz uwzględnić wszelkie uwagi pozwalające poprawić jakość publikowanych informacji.
  • rezulteo™ transport przyrzeka nie przyjmować żadnych instrukcji ani zaleceń ze strony producentów, dystrybutorów ani żadnych innych uczestników rynku oponiarskiego.
  • rezulteo™ transport zobowiązuje się do utrzymania swojej niezależności redakcyjnej oraz bezstronności.