Salony i wydarzenia motoryzacyjne - Narzędzie stworzone przez rezulteo pozwala łatwo porównać ceny opon

Porównywarka cen rezulteo już dostępna w serwisie Rastreator.com

Wydarzenia Opublikowano 19-07-18 autor Yannick O'Conor

rezulteo zacieśnia współpracę z hiszpańską porównywarką cen Rastreator.com, dostarczając jej swoje narzędzie do porównywania cen opon.

Porównywarka cen rezulteo dostępna w serwisie Rastreator.com Porównywarka cen rezulteo teraz w serwisie Rastreator.com - fot. © : rezulteo

Narzędzie w całości opracowane przez rezulteo

W ramach oferty porównywania cen, serwis rezulteo zaprojektował wyszukiwarkę opon według rozmiarów. Rozwiązanie, dostępne już na stronie rezulteo w zakładce „Wyszukaj opony – Rozmiary opon”, zostało również zastosowane na hiszpańskiej stronie Rastreator.com, która od 2015 r. jest naszym uprzywilejowanym partnerem.

Znany od 2009 r. jako hiszpańska porównywarka cen ubezpieczeń samochodów i motocykli, serwis Rastreator.com wzbogacił swoją ofertę w zakresie porównywania ubezpieczeń, rozszerzając ją na inne dziedziny, takie jak telekomunikacja, podróże, energetyka i motoryzacja. Będąc częścią grupy Admiral, obecnej we Francji dzięki porównywarce ubezpieczeń LeLynx.fr, czy w Wielkiej Brytanii dzięki Confused.com, hiszpański portal postanowił skorzystać z doświadczenia rezulteo przy tworzeniu oferty porównywania cen opon. 

To atrakcyjne i innowacyjne narzędzie przejmuje kolorystykę strony partnerskiej, jest łatwe do wdrożenia na dowolnej stronie internetowej i zawiera wszystkie kluczowe informacje na temat cen oraz położenia geograficznego dostępne w serwisie rezulteo. Ani na stronie rezulteo, ani na Rastreator.com nie ma możliwości zakupu opon. Narzędzie wyszukuje najlepszą cenę spośród ofert sprzedawców dostępnych na stronie.

Po określeniu rozmiaru i typu opony użytkownik otrzymuje listę wyników, dokładnie tak samo jak na stronie rezulteo. Na ostatnim etapie wyszukiwania przedstawione są w jednym rzędzie oferowane opony, a w drugim sprzedawcy, u których można je kupić. Jednym rzutem oka można porównać opony i znaleźć te najtańsze.

rezulteo jest kompletnym przewodnikiem po zakupach i porównywarką, która towarzyszy w procesie zakupu ogumienia. Codziennie sprawdzamy ceny ponad 50 marek w tysiącach punktów sprzedaży. rezulteo odpowiada na pytania użytkowników i prezentuje wyniki testów opon, praktyczne przewodniki ułatwiające wybór i porównanie przed zakupem, porady dotyczące konserwacji opon, rynkowe aktualności oraz najnowsze promocje i okazje.