Nowe opony : aktualności producentów opon - ContiWinterContact TS 830 P: opona zimowa o wysokich osiągach przeznaczona dla samochodów sportowych

ContiWinterContact TS 830 P: opona zimowa o wysokich osiągach przeznaczona dla samochodów sportowych

Nowe opony Opublikowano 27-12-11

Hamowanie na pokrytej śniegiem i lodem nawierzchni, trakcja na śniegu, trwałość... Opona ContiWinterContact TS 830 P posiada wiele zalet. Została również zaprojektowana do współpracy z elektronicznym systemem kontroli trakcji (ESC).

Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS 830 P fot. © : DR

Przeznaczona do samochodów sportowych oraz o dużej mocy, opona ContiWinterContact TS 830 P osiąga doskonałe wyniki we wszystkich kategoriach: bezpieczeństwo na suchej i mokrej nawierzchni, komfort, oszczędność, zachowanie na śniegu i lodzie... Nic dziwnego, że model ten regularnie zdobywa najwyższe oceny podczas testów, którym został poddany.

Prezentacja wideo ContiWinterContact TS 830 P zrealizowana przez firmę Continental:

Wyjątkowe osiągi na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni
Hamowanie na ośnieżonych i pokrytych lodem drogach, trakcja na śniegu, precyzja kierowania na ośnieżonej nawierzchni: niezaprzeczalne atuty opony ContiWinterContact TS 830 P w warunkach zimowych sprawiają, że należy ona do najlepszych w swojej kategorii. Poza tym model ten zachowuje się równie dobrze na mokrych i suchych drogach, a także charakteryzuje się bardzo wysokimi przebiegami.
>> Osiągi opony ContiWinterContact TS 830 P

Opona zoptymalizowana pod kątem elektronicznego systemu bezpieczeństwa
Rzeźba bieżnika ContiWinterContact TS 830 P została zaprojektowana dla współpracy z elektronicznym systemem kontroli trakcji (ESP). Jego działanie powoduje dostosowanie klocków bieżnika oraz krawędzi lameli do kierunku jazdy.
>> W jaki sposób ContiWinterContact TS 830 P optymalizuje działanie ESP

Szeroka gama rozmiarów
Model ContiWinterContact TS 830 jest dostępny w 75 rozmiarach, od 15 do 19 cali, z wysokością boku opony od 30 do 65, oraz indeksami prędkości H,T,V,W.
>> Wszystkie rozmiary opony ContiWinterContact TS 830 P
>> Porównanie cen ContiWinterContact TS 830 P

Konkurentki ContiWinterContact TS 830 P

GoodyearUltraGrip Performance 2
MichelinPilot Alpin 3
NokianWR A3
PirelliWinterSottozero 270 Serie 2
VredesteinWintrax Nextreme