W serwisie zaproponowano mi opony Hankook w promocji i powiedziano, że są tak samo dobre jak Michelin.. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

W serwisie zaproponowano mi opony Hankook w promocji i powiedziano, że są tak samo dobre jak Michelin.

Witam.\n W serwisie, którego nazwę przemilczę, zaproponowano mi opony Hankook w promocji i powiedziano, że są tak samo dobre jak Michelin. Co o tym sądzicie? A w ogóle, czy to dobry wybór? Dziękuję za pomoc.

Kategorie : Marki opon , Serwisy opon
Przesłano dnia 27-10-10 autor pytania Gość

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnie odpowiedzi

Najnowsze    Najstarsze
OdpowiedźAutorData

Może w serwisie kierowano się faktem, że Michelin jest właścicielem udziałów w Hankooku, ale to bardzo daleko posunięty wniosek. Nie ulega jednak wątpliwości, że koreańczycy robią coraz lepsze opony i zakup opon Hankook może być jak najbardziej zadawalającym wyborem. pozdrawiam.

oponkwadratura.blogspot.com 28 mar 23:33

Marki opon dzielą się na 3 kategorie: marki wiodące, marki pośrednie oraz pozostałe marki, nazywane markami "niskobudżetowymi".

\n

Marka Michelin jest marką wiodącą i marką liderem parametrów technicznych, co oznacza, że większość jej produktów zapewnia wysokie parametry we wszystkich ocenianych aspektach: bezpieczeństwo, komfort, środowisko, i że Michelin inwestuje ogromne środki w badania i rozwój, aby móc proponować produkty najwyższej jakości.

\n

Hankook należy do kategorii marek pośrednich, co oznacza, że produkty te oferują generalnie niższy poziom parametrów niż marki - liderzy, we wszystkich aspektach łącznie: bezpieczeństwo, komfort, środowisko.

rezulteo 27 paź 09:51
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe Hankook

Ostatnie pytania wg tematu