Różnice wartości energetycznych na etykiecie Dunlop Sport Bluresponse c.d.. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Różnice wartości energetycznych na etykiecie Dunlop Sport Bluresponse c.d.

Co do różnic energetycznych na etykiecie dunlop sport bluresponse to tak sprawdzałem dla identycznych rozmiarów jednak są to chyba dwa typy opon może źle sprecyzowalem pytanie , na stronie producenta opon dunlop znalazłem takie porównanie http://www.dunlop.eu/dunlop_plpl/m/tires/tire-finder/eu-v... mam nadzieję że link się otworzy jednak chciałbym wiedzieć czym one się różnią że niby takie same opony ale jednak inne noty i wartości i jak to wygląda cenowo np z zamawianiem od producenta czy są jakieś istotne różnice bo raczej bieznikowanie nie wchodzi w grę bo chciałem dostać te z lepszymi notami a dostałam z gorszymi i nie wiem za bardzo o co chodzi bo zapłaciłem potrawie 1200zl a opony są z tego roku z ok 40 tygodnia

Przesłano dnia 16-12-14 autor pytania Gość 10863

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy ponownie!

Niestety mamy za mało informacji by stwierdzić, że rzeczywiście noty na etykietach nie są takie same. Jeżeli pojawiają się takie wątpliwości to najlepiej zapytać u źródła - w tym wypadku należy zwrócić się do producenta opony (np. wysłać pytanie przez formularz kontaktowy na stronie Dunlop).
Może się zdarzyć, że dana opona jest oznaczona gwiazdką - oznacza to, że została wyprodukowana specjalnie do danego modelu samochodu.
Czasami też może dojść do zwykłej pomyłki na stronie internetowej. 

W każdym razie prosimy o zwrócenie się bezpośrednio do producenta, który na pewno będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie. 

Pozdrawiamy!
Ekipa rezulteo 

rezulteo 16 gru 14:04
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe Sport BluResponse, Dunlop

Ostatnie pytania wg tematu