Jeśli chodzi o indeksy prędkości opon zimowych, niektóre portale internetowe twierdzą, że można zejść o jedną wartość indeksu (U zamiast H) w przypadku opon zimowych w stosunku do letnich. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jeśli chodzi o indeksy prędkości opon zimowych, niektóre portale internetowe twierdzą, że można zejść o jedną wartość indeksu (U zamiast H) w przypadku opon zimowych w stosunku do letnich

Jeśli chodzi o indeksy prędkości opon zimowych, niektóre portale internetowe twierdzą, że można zejść o jedną wartość indeksu (U zamiast H) w przypadku opon zimowych w stosunku do letnich. Inni specjaliści z kolei twierdzą, że można zejść o dwa indeksy (T zamiast H). Gdzie leży prawda? Gdzie znaleźć odpowiednie przepisy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przesłano dnia 19-09-11 autor pytania Gość

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Przepisy określają, że można wybrać niższy indeks prędkości dla opon zimowych niż znajdujący się na używanych oponach letnich. Przepisy dopuszczają obniżenie indeksu aż do Q. Warto wiedzieć: osiągi na śniegu są tym lepsze, im niższy jest indeks prędkości.

rezulteo 19 wrz 17:05
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta

Ostatnie pytania wg tematu