Jakie są najlepsze opony letnie do Volkswagena Golf 1.9 TDi Variant?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jakie są najlepsze opony letnie do Volkswagena Golf 1.9 TDi Variant?

Witam kupiłem kilka dni temu VW Golf 1.9 tdi Variant. Samochód będzie używany dużo na trasie polska-niemcy głównie autostrady, duże przebiegi roczne, jakie opony będą najlepszym rozwiązaniem, chodzi mi o letnie?

Przesłano dnia 08-12-13 autor pytania Gość 8482

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy,

Dziękujemy za pytanie. Wszystko zależy od budżetu. Jeżeli rzeczywiście jeździ się dużo i po autostradach to lepiej kupić droższe opony wiodących marek. Lepsze opony nie tylko posiadają dobre osiągi np. lepszą przyczepność na różnych nawierzchniach czy krótszą drogę hamowania, ale także mają zazwyczaj niższe opory toczenia, co powoduje, że samochód spala mniej paliwa.
Nasze zdanie na temat opon znajduję się w opisie danego modelu w formie systemu gwiazdkowego. Wystarczy po wybraniu opony wejść w zakładkę „testy opon” i będą tam szczegółowe noty w danej dziedzinie, które są wypadkową wielu testów. Zachęcamy do używania naszej wyszukiwarki na głównej stronie wpisując dany rozmiar, ale także można wybrać opony potwierdzając swój model i wersję samochodu pod linkiem opony do Volkswagena Golfa.

Pozdrawiamy,

Rezulteo

rezulteo 9 gru 10:50
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe

Ostatnie pytania wg tematu