Jakie opony na zimę do Fiata Sedici?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jakie opony na zimę do Fiata Sedici?

Jakie opony na zimę do Fiata Sedici 2012 - letnia to continental 205/60/R16 92H outside. Ma nie jeździć w długie trasy, ale jechać po śniegu i błocie oraz na asfalcie.

Przesłano dnia 29-10-13 autor pytania Gość 8122

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy,

Dziękujemy za przysłanie pytania do eksperta rezulteo. Nie znamy dokładnej wersji podanego auta. Aby stwierdzić czy podany rozmiar jest homologowany, wystarczy kliknąć tutaj: opony do Fiata Sedici.
Jeżeli jednak jest to rozmiar rekomendowany przez Fiata (w wielu wersjach tego modelu rzeczywiście rozmiar 205 60 R16 92 H jest odpowiedni) to wybór jest bardzo szeroki i zależy od wielu czynników. Nie należy się sugerować przy wyborze opon słowem „outside”, który informuje tylko o odpowiedniej stronie montażu opony.
Dużym wyznacznikiem przy wyborze jest posiadany budżet. Od niego w dużej mierze zależy jak dobre opony zimowe będziemy mogli mieć. Można samemu w bardzo łatwy sposób wyszukać odpowiedni dla nas model. Wystarczy wpisać w naszą wyszukiwarkę pod linkiem: opony zimowe rozmiar opony - a po chwili ukaże się cała lista rezultatów. Po lewej stronie można wybrać jaki przedział cenowy nas interesuje, a także możemy określić kilka innych parametrów.
Nasze opinie dostępne są w formie gwiazdek przy oponach, a szczegółowe noty są w zakładkach „testy opon” w opisie konkretnego modelu. Opieramy się na testach wielu znanych i szanowanych instytucji. Do tego możemy także porównać ceny produktów w sklepach i wybrać najbardziej korzystną ofertę.
Zachęcamy do lektury artykułów w aktualnościach, gdzie prezentujemy też własne testy jak i nowości na rynku.

Pozdrawiamy,

Ekipa Rezulteo 

rezulteo 30 paź 10:31
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe

Ostatnie pytania wg tematu