Jakie opony letnie wybrać do Forda Kuga z 2009 roku?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jakie opony letnie wybrać do Forda Kuga z 2009 roku?

Witam, szukam letniej opony do Forda Kuga z 2009 roku, silnik 2 litry tdci 136 KM, 4x4 Teraz jeżdżę póki co jeszcze na Continental, oryginalnie były takie. Co sugerujecie do tego auta? Mogę wydać max. 700 zł /szt.

Przesłano dnia 08-03-14 autor pytania Gość 8984

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy,

Dziękujemy za pytanie. Niestety nie znamy rozmiaru opony więc ciężko jest coś dokładnie określić. Jednak można bardzo łatwo samemu wyszukać opony. Pod linkiem opony do Forda Kuga wystarczy kliknąć w posiadany rozmiar i wyświetli się cała lista z modelami opon i ich cenami. Wspominana firma Continental obok Michelin, Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Pirelli i Nokian należy do wiodących marek opon, czyli do tych z „pierwszej półki”.
Nasze opinie na temat opon zawarte są w formie gwiazdek, jak i można zobaczyć szczegółowe opisy testów w zakładkach „testy opon” – w opisie opony.
Wybierając opony należy także uwzględnić styl jazdy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem pod linkiem: Jakie opony będą najbardziej odpowiednie dla moich warunków jazdy? Można też przeczytać inne informacje odnośnie porad praktycznych. 

Pozdrawiamy,

Ekipa rezulteo

rezulteo 10 mar 10:35
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe Continental

Ostatnie pytania wg tematu