Jakie opony letnie do Forda Focusa?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jakie opony letnie do Forda Focusa?

Witam. Posiadam auto rodzinne Ford Focus II 1,8 TDCi Kombi z 2007 roku (nie macie takiej pojemności). Zastanawiam się nad kupnem opon Cinturato P7 205/55R16 91V. Jeżdżę codziennie kilka kilometrów (bez obciążenia) i czasem w weekendy lub wakacje kilkaset kilometrów z obciążeniem. Moje pytania: 1. Kiedy na stronie będą uwzględnione testy opon za 2012 rok ? 2. Jakie opony letnie możecie mi polecić ?

Przesłano dnia 18-04-12 autor pytania Gość 4960

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy

Dziękujemy za tę uwagę. Informacja o brakującym modelu została przekazana do osoby zarządzającej bazą i zostanie ona szybko uzupełniona.
Jeśli chodzi o testy opon, to nasi eksperci oczywiście posiadają już informacje o ich wynikach, ale ponieważ przeliczamy następnie te wyniki według naszego algorytmu i syntetyzujemy wyniki z wielu źródeł, więc są jeszcze w przygotowaniu do publikacji na naszej stronie.

Aby otrzymać kompletną listę opon, które możemy ci polecić w twoim rozmiarze, zapraszamy do wprowadzenia tego rozmiaru do naszej wyszukiwarki na stronie http://www.rezulteo-opony.pl

Wśród propozycji znajdą się Pirelli Cinturato P7, ale także Michelin Energy Saver, Bridgestone Turanza ER300 Ecopia, Goodyear EfficientGrip ...

Pozdrawiamy

SERWIS REZULTEO

rezulteo 19 kwi 16:21
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe Cinturato P7, Pirelli

Ostatnie pytania wg tematu