Jaki rozmiar opon do Opla Mokka 4X2?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jaki rozmiar opon do Opla Mokka 4X2?

Chciałem u Państwa zamówić opony zimowe do Oola Mokka 4X2 1.7 CDTI 130. Posiadam letnie w rozmiarze R18, natomiast zimowe doradzono mi mniejsze felgi i większe opny tzn. felgi stalowe ponieważ nie rdzewieją i rozmiar 215 65 R16 98 H. Czy to dobry wybór ?

Przesłano dnia 16-01-14 autor pytania Gość 8696

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy,

Dziękujemy za zadanie pytania.

Na początku chcielibyśmy poinformować, że serwis internetowy rezulteo nie zajmuję się sprzedażą opon, a jest poradnikiem, który pomaga przy wyborze opon, porównuje ich ceny oraz jest bogatym źródłem informacji z branży oponiarskiej (nowe opony, testy, wydarzenia motoryzacyjne i inne). Więcej informacji na temat naszej działalności pod linkiem: rezulteo opony.

Jednak zapraszamy do poszukiwania odpowiednich opon na naszej stronie.
Po pierwsze warto zobaczyć homologowane rozmiary do podanego samochodu, które są pod linkiem: opony do Opla Mokka 4x2

My zalecamy montaż tylko opon z rozmiarem homologowanym i jak widać podany w pytaniu rozmiar jest na naszej liście. Ewentualna zmiana rozmiaru wiąże się z zakupem felg bądź alufelg, ale też zmiana nie jest konieczna, gdyż rozmiar jest odpowiedni.
Oczywiście możemy zmienić np. indeks prędkości i nośności według odpowiednich zasad, które są pod linkiem: Czy można zmienić rozmiar swoich opon?

Na naszej stronie można porównać modele między sobą, zobaczyć rezultaty testów i znaleźć najbardziej korzystną cenowo ofertę.

Pozdrawiamy,

Ekipa rezulteo

rezulteo 16 sty 17:41
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta
Słowa kluczowe

Ostatnie pytania wg tematu