Jaka jest wasza opinia na temat opon Goodyear EfficientGrip Performence?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Jaka jest wasza opinia na temat opon Goodyear EfficientGrip Performence?

Czy opony Goodyear EfficientGrip Performence są dobre, aby kupić je teraz, bo mi się już letnie skończyły. Przejechałem już 11 tys. km tego lata i dlatego muszę zmienić.

Przesłano dnia 19-08-14 autor pytania Gość 9973

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Dzień dobry,

Przy wyborze opony trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Oprócz budżetu ważnymi kwestiami jest to, do jakiego auta to są opony i czego od nich będziemy oczekiwać. Jeżeli chodzi o to ostatnie to mamy na myśli, po jakich trasach najczęściej będą one używane i do jakiego stylu jazdy będą musiały być przystosowane.

Goodyear należy do grona najlepszych marek, a wspomniany model skierowany jest na koła samochodów kompaktowych, sedanów i innych modeli aut rodzinnych. Opona ta uzyskała także w zależności od rozmiaru bardzo dobre noty według europejskiego systemu etykietowania opon. Inżynierowie tego producenta także zastosowali całkowicie nową mieszankę gumową, która ma na celu obniżanie oporów toczenia, co w praktyce oznacza niższe zużycie paliwa.
Więcej na temat tej opony można przeczytać w naszym artykule pod linkiem: opona Goodyear EfficientGrip Performance.

Warto zobaczyć także wyniki testów tego modelu pod linkiem: testy EfficientGrip Performence.

Jak widać w zebranych przez nas danych w kryteriach bezpieczeństwa i komfortu uzyskała ona maksymalne 5 gwiazdek, natomiast 3 gwiazdki świecą przy kryterium oszczędności.

Bezpośrednimi konkurentami tej opony są m.in. Dunlop SportBluResponse, Continental ContiPremiumContact 5, Michelin Primacy 3, Pirelli Cinturato P7 czy Nokian Line.

Zapraszamy do porównywania opon i cen w rezulteo, a także do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Pozdrawiamy,

Ekipa rezulteo

rezulteo 19 sie 13:30
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta

Ostatnie pytania wg tematu