Dunlop Bluresponse czy Bridgestone Potenza Adrenaline RE002 do sportowej jazdy?. Informacje o oponach w rezulteo, przewodniku po oponach.

Dunlop Bluresponse czy Bridgestone Potenza Adrenaline RE002 do sportowej jazdy?

Witam Mam dylemat przy wyborze opon, poszukuje opony do szybkiej i dynamicznej jazdy, w ciągu roku pokonuje około 30tyś km dlatego fajnie by było jakby była też komfortowa. Na celowniku mam Dunlopa Bluresponse i Bridgestone Potenza Adrenaline RE002. Za pierwszym przemawiają etykietki czyli niskie spalanie, dobre właściwości po deszczu oraz głośność, czytałem jednak że mają dość miękkie ścianki co niekoniecznie sprzyja dynamicznej jeździe. Za drugimi przemawia w głównej mierze sportowy charakter jednak testów tej opony jak na lekarstwo. Samochód to ford focus mk2 o mocy 170KM oraz 400NM Co będzie lepsze i dlaczego?

Kategoria : Styl jazdy
Przesłano dnia 18-05-16 autor pytania Gość 14356

Pozostaje Ci 5000 znaki(ów) Zaproponuj swoją odpowiedź na to pytanie
Wyślij odpowiedź 

Ostatnia odpowiedź

OdpowiedźAutorData

Witamy w rezulteo!

Rzeczywiście Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 jest bardziej sportowa niż Dunlop BluResponse. Opona Dunlopa to porządna opon do samochodów kompaktowych i rodzinnych, ale nie najlepsza do sportowej jazdy.

W zakresie sportowego charakteru Andrenalin RE002 sytuuje się między modelem Turanza T001 (ogumienie do sedanów) oraz Potenza S001 (opona sportowa). 

Więcej szczegółów na temat wrażeń z jazdy na oponach Potenza Adrenalin RE002 możesz przeczytać w naszej relacji z próby tych opon na torze w Ascarii.

próba Potenza Adrenalin RE002

Pozdrawiamy

Serwis Rezulteo

rezulteo 19 maj 14:41
Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Możesz skierować pytanie do eksperta

Ostatnie pytania wg tematu