Wydarzenia organizowane przez producentów opon - Opona Pirelli Pzero jest teraz dostępna w wersji kolorowej- rezulteo

Opona Pirelli Pzero jest teraz dostępna w wersji kolorowej

Producenci opon Opublikowano 18-03-17 autor Julien Taillandier

Pirelli skorzystało z okazji, jakim był Międzynarodowy Salon Samochodowy 2017 w Genewie, by zaprezentować nowość zarezerwowaną dla gamy Pzero: różne kolory boków ogumienia. Taka forma personalizacji przypomina opony na kołach bolidów Formuły 1.

Pirelli_Pzero_blanc Feeria barw w modelu Pzero od Pirelli - fot. © : Lizeo 2017

Fioletowy, czerwony, żółty, biały, pomarańczowy, zielony i niebieskie: takie kolory można dostrzec na oponach podczas mistrzostw F1. To kody barwne umożliwiające identyfikację różnych rodzajów gumy (na deszcz, średnia, twarda...). Aby podkreślić ekskluzywny charakter oferowanych opon, włoski producent postanowił udostępnić wersję gamy Pzero z kolorowymi bokami.

Od teraz przy wyborze opon można wybrać czerwony, żółty, biały lub szary kolor boków, a nawet zdecydować się na jeden z kolorów specjalnych z ogromnej palety barw oferowanych przez Pirelli.

Kolorowe boki nie są nowością, wielu producentów próbowało już tego rozwiązania, lecz ostatecznie nie zdecydowano się na wprowadzenie go do sprzedaży, ze względów produkcyjnych lub za sprawą problemów z trwałością kolorów. Jednak dzięki doświadczeniu w wyścigach samochodowych Pirelli zdołało stworzyć kolory odporne na warunki pogodowe i ścieranie.

Aby poznać modele pojazdów z opcją personalizacji oraz ceny tych opon, należy odwiedzić stronę: http://shop.pirelli.com

Pirelli_Pzero_niebieskifot. © : Lizeo 2017