Opony samochodowe z oryginalnego wyposażenia - Opony Nexen N’Fera RU1 będą montowane fabrycznie w Porsche Macan

Opony Nexen N’Fera RU1 będą montowane fabrycznie w Porsche Macan

Oryginalne wyposażenie Opublikowano 12-12-17 autor Yannick O’Conor

Opona marki Nexen, N’Fera RU1 będzie montowana fabrycznie w SUV-e premium Porsche Macan w dwóch rozmiarach.

Porsche_Macan Opona Nexen N’Fera RU1 będzie montowana fabrycznie w Porsche Macan - fot. © : Porsche

Ponowna współpraca między Nexen i Porsche

Firma Nexen pochwaliła się nawiązaniem współpracy z Porsche w zakresie ogumienia do nowego luksusowego SUV-a Macan, który będzie wyposażony w opony UHP N’Fera RU1. Po bardzo popularnym modelu Cayenne, Porsche znów wybrało koreańskiego producenta w celu opracowania wyposażenia do SUV-a.

Na kołach każdego Porsche Macan opuszczającego fabrykę będzie można podziwiać opony Nexen N’Fera RU1 w rozmiarach 235/55 R19 101 Y oraz 255/50 R19 103 Y. Obie firmy nawiązały współpracę, by stworzyć specjalną wersję ogumienia, które odpowiadać będzie wymogom Porsche. Zdaniem producenta osiągi N’Fera RU1, szczególnie pod względem jazdy z wysoką prędkoscią, hamowania i komfortu jazdy, sprawiają, że opona ta jest naturalnym wyborem dla amatorów sportowej jazdy.

– Jesteśmy dumni z tego, że możemy przygotować fabryczne wyposażenie dla takiego producenta sportowych aut jak Porsche, które nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o design i jakość, oznajmia Travis Kang, dyrektor generalny Nexen Tire.  – Dokładamy wszelkich starań, by udoskonalać nasze produkty i technologię, stale zwiększając liczbę producentów wybierających je jako pierwsze wyposażenie swoich aut, dodaje Travis. 

Porsche_Macan_Nexenfot. © : Nexen