Michelin, marka opon Michelin. Wszystko o marce opon Michelin. Informacje, ceny, gama opon, aktualności, dane kontaktowe.
Michelin Lepsza droga do postępu

Opony Michelin, marka opon.

Wszystko o marce opon Michelin: historia marki Michelin, gama opon Michelin, aktualne informacje, gdzie kupić opony Michelin.

O marce Michelin

Firma Michelin została założona w 1889 roku przez Edouarda i André Michelin w Clermont-Ferrand we Francji. Obecnie Michelin jest współliderem światowego rynku opon, dzieląc to miejsce z japońską grupą Bridgestone.

Michelin obecny jest w ponad 170 krajach. W 2008 roku Grupa sprzedała 177 milionów opon i zrealizowała obrót w wysokości 16,4 miliarda euro.

Sercem strategii francuskiego producenta opon jest innowacja technologiczna. Od czasu wynalezienia opony radialnej w latach 50. ubiegłego stulecia Michelin angażuje w badania naukowe poważne środki finansowe i ludzkie.

Od początku lat 90. minionego wieku Michelin stawia na oponę ekologiczną, przyjazną dla środowiska i obniżającą zużycie paliwa.

Więcej informacji

Gamy opon Michelin

Dostępne dla następujących kategorii pojazdów: Osobowe, 4x4, Dostawcze, Kempingowe.

Zobacz wszystkie opony Michelin

Gdzie kupić opony Michelin?

Euromaster, Fiat, First Stop, Partner Opony Polska, Premio, Skoda, Toyota, Vianor, Motoricus, Norauto, motoopony.pl, oponeo.pl, oponix.pl, opony.com, opony.com.pl, opony.pl, oponytanio.pl, sklepopon.com, tirendo.pl…

Więcej informacji

Usługi oferowane przez Michelin

Program 3xAssistance jest dostępny dla kierowców, którzy zakupili 4 opony do samochodów osobowych lub 4x4 w autoryzowanym serwisie Michelin. W pakiecie bezpłatnych usług: pomoc w razie przebicia opony, gdy zabraknie paliwa na trasie lub w razie zgubienia kluczy do mieszkania lub auta. Zakres geograficzny: teren całej Europy i kilku krajów pozaeuropejskich. Program jest ważny przez 3 lata od momentu zakupienia opon. Dodatkowym wsparciem w planowaniu i realizacji podróży jest telefoniczny serwis informacyjny Serwis Podróży Michelin.

Kontakt dla klienta Michelin

ul. Postępu 15

02-676 Warszawa

Nr działu obsługi klienta: 0 801 396 396
7 dni/24h

Formularz kontaktowy na stronie internetowej Michelin