Goodyear, marka opon Goodyear. Wszystko o marce opon Goodyear. Informacje, ceny, gama opon, aktualności, dane kontaktowe.
Goodyear

Opony Goodyear, marka opon.

Wszystko o marce opon Goodyear: historia marki Goodyear, gama opon Goodyear, aktualne informacje, gdzie kupić opony Goodyear.

O marce Goodyear

Grupa Goodyear, założona w roku 1898 w Akron (Ohio) przez Amerykanina Francka Seiberlinga, jest obecnie numerem 3 na światowym rynku opon i posiada około 15% udziałów w rynku.

Grupa Goodyear jest obecna na pięciu kontynentach. W roku 2008 sprzedała 30 milionów opon i zrealizowała obroty w wysokości 19,5 miliarda dolarów (13,3 miliarda euro).

W dziedzinie innowacji technologicznych grupa Goodyear opracowała konstrukcję pierwszej opony bezdętkowej zwanej tubeless (1903) oraz opony run flat o wzmocnionych bokach, umożliwiającej jazdę po przebiciu opony (2002).

Więcej informacji

Gamy opon Goodyear

Dostępne dla następujących kategorii pojazdów: Osobowe, 4x4, Dostawcze.

Zobacz wszystkie opony Goodyear

Gdzie kupić opony Goodyear?

Driver, Euromaster, Opony Express, Partner Opony Polska, Point S, Premio, Motoricus, Norauto, motoopony.pl, netcar.pl, opona.pl, oponeo.pl, oponix.pl, opony.com, opony.com.pl, opony.pl, oponytanio.pl, sklepopon.com, tirendo.pl…

Więcej informacji

Usługi oferowane przez Goodyear

Goodyear Gold Club - Kartę klubową, ważną przez 3 lata, można otrzymać przy zakupie 4 opon marki Goodyear. Posiadacz karty może skorzystać z bezpłatej pomocy i holowania do serwisu w razie uszkodzenia opony 24 godz. na dobę i 7 dni w tygodniu na terenie Polski i Europy. Dodatkowy serwisy jest płatny, ale po niższych stawkach. Klubowicz może także uzyskać wiele przydatnych w podróży informacji, dzwoniąc na infolinię 0 801 207 006 (warunki drogowe, informacje turystyczne i inne).

Kontakt dla klienta Goodyear

Al. Jerozolimskie 212 a

02-486 Warszawa

Nr działu obsługi klienta: (022) 571 59 00