Dunlop, marka opon Dunlop. Wszystko o marce opon Dunlop. Informacje, ceny, gama opon, aktualności, dane kontaktowe.
Dunlop Poczuj drogę

Opony Dunlop, marka opon.

Wszystko o marce opon Dunlop: historia marki Dunlop, gama opon Dunlop, aktualne informacje, gdzie kupić opony Dunlop.

O marce Dunlop

Marka Dunlop, zawdzięczająca swą nazwę nazwisku wynalazcy opony, należy dziś do Grupy Goodyear, trzeciego producenta opon na świecie.

Ta znana na całym świecie marka jest powszechnie kojarzona z innowacyjnością i wyścigami samochodowymi.

W dziedzinie innowacji można wymienić chociażby takie osiągnięcia jak opona ze stalową stopką, technologie stosowane w walce ze zjawiskiem akwaplaningu oraz pierwszy system umożliwiający jazdę bez powietrza.

W dziedzinie wyścigów samochodowych opony Dunlop kojarzone są z 24 godzinnym wyścigiem w Le Mans, w którym zwyciężały 34 razy wraz z najbardziej prestiżowymi producentami samochodów - Bentley, Jaguar czy Ferrari.

Więcej informacji

Gamy opon Dunlop

Dostępne dla następujących kategorii pojazdów: Osobowe, 4x4, Dostawcze.

Zobacz wszystkie opony Dunlop

Gdzie kupić opony Dunlop?

Driver, Euromaster, Fiat, Opony Express, Partner Opony Polska, Point S, Premio, Skoda, Toyota, Motoricus, Norauto, motoopony.pl, netcar.pl, opona.pl, oponeo.pl, oponix.pl, opony.com, opony.com.pl, opony.pl, oponytanio.pl, sklepopon.com, tirendo.pl…

Więcej informacji

Usługi oferowane przez Dunlop

Dunlop Sport Club - Kartę Dunlop Sport Club, ważną przez 3 lata, mogą otrzymać osoby, które kupiły 4 opony marki Dunlop. Posiadacz karty może skorzystać z bezpłatej pomocy i holowania do serwisu w razie uszkodzenia opony na terenie całej Polski i Europy przez 24 godz. na dobę i 7 dni w tygodniu. Dodatkowy serwis jest płatny, ale po niższych stawkach. Klubowicz może także uzyskać wiele przydatnych w podróży informacji, dzwoniąc na infolinię 0 801 207 006 (warunki drogowe, informacje turystyczne i inne).

Kontakt dla klienta Dunlop

Al. Jerozolimskie 212a

02-486 Warszawa