Opony w różnych formach : ciekawe zastosowania opon w rezulteo - Aktualności w rubryce : Opony w różnych formach : ciekawe zastosowania opon

Ciekawe zastosowania opon

 • Noś pazur Pirelli

  Opublikowano 03-11-10 autor Mateusz

  Marka Pirelli to nie tylko opony, to prawdziwy stan ducha, sztuka życia na raczej elitarnym poziomie. Zajrzyjmy do katalogu produktów towarzyszących Pirelli, takich jak zegarki, kurtki, koszule itd…
  Czytaj dalej

   
 • Jeremy Scott umieszcza ślad opony na torebce Longchamp

  Opublikowano 26-10-10 autor Mateusz

  Co roku począwszy od 2006 amerykański stylista Jeremy Scott zajmuje się projektowaniem kultowych torebek Pliage firmy Longchamp. Zobaczcie jego najnowszą kreację nazwaną Ślad opony!
  Czytaj dalej

   
 • Trzymaj się z daleka od moich opon!

  Opublikowano 29-09-10

  Pewien amerykański sędzia został skazany na 500 dolarów grzywny za spuszczenie powietrza z opony samochodu zaparkowanego na miejscu przeznaczonym dla pracowników sądu.
  Czytaj dalej

   
 • Samochód Bugatti uratowany z topieli

  Opublikowano 29-09-10

  Na aukcji Bonhams odbywającej się podczas salonu Retromobile w Paryżu za cenę 260 500 euro został zlicytowany samochód Bugatti Brescia typ 22. Wprawdzie szacunkowa wartość auta wynosiła tylko 70 - 90 000 euro, lecz jego niesamowita historia wywindowała cenę na aukcji.
  Czytaj dalej

   
 • Goodyear: cała naprzód!

  Opublikowano 29-09-10

  225km/h to prędkość uzyskana przez pojazd parowy wyposażony w opony Goodyear. Autor tego rekordu, brytyjski kierowca Charles Burnet, odpalił swój bolid z włókien węglowych i aluminium w bazie lotniczej Edward (Kalifornia).
  Czytaj dalej

   
 • Odpowiedzialny, choć niewinny

  Opublikowano 29-09-10

  Każdemu z nas zdarzyło się spotkać na drodze „niedzielnego kierowcę”. Musisz wiedzieć, że być może nie jest on wcale winny temu, że nie umie jeździć - tak przynajmniej twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Irvine w Kalifornii.
  Czytaj dalej

   
 • iPhone może wszystko!

  Opublikowano 29-09-10

  Berlińscy studenci informatyki opracowali system sterowania samochodem za pomocą iPhone’a. To nie fikcja, to rzeczywistość. Stworzyli aplikację pozwalającą prowadzić samochód bez kierowcy.
  Czytaj dalej

   
 • Pomysł na wystrój wnętrza: samochód w salonie

  Opublikowano 29-09-10

  Maserati i periodyk „Architectural Digest” ogłosiły konkurs na najpiękniejszą architekturę garażu. Zwycięzca w kategorii “garaż istniejący” wykazał się jeszcze większą fantazją niż inni posiadacze niezwykłych samochodów.
  Czytaj dalej

   
 • Łyk świeżego powietrza za kierownicą

  Opublikowano 29-09-10

  Przyszli właściciele Infiniti M będą mogli korzystać z wyjątkowego systemu „Forest Air”. Infiniti (marka grupy Nissan) zamierza wyposażyć swoją nową limuzynę M w całkiem nowy system klimatyzacji wiernie odtwarzający czystość i świeżość leśnego powietrza.
  Czytaj dalej

   
 • Najdroższym produktem w internetowym sklepie Amazon jest…. opona!

  Opublikowano 06-09-10 autor Mateusz

  Trudno w to uwierzyć, ale to prawda - najdroższym produktem proponowanym na stronie Amazon jest opona, która kosztuje 124 999 dolarów!
  Czytaj dalej

   
 • Gry Bridgestone. Może partyjka?

  Opublikowano 28-07-10 autor Mateusz

  W ramach prowadzonej w Indiach kampanii na rzecz zapobiegania wypadkom drogowym Bridgestone uruchomił stronę internetową z grami online mającymi za zadanie w zabawny sposób uświadamiać o niebezpieczeństwach czyhających na drodze.
  Czytaj dalej

   
 • Kumho: Wybierz zapach!

  Opublikowano 15-11-09

  Nie, ten tekst nie jest o kwiatkach ani o kulinarnych specjałach –to jest tekst o oponach. Koreański producent wprowadził na rynek oponę o zapachu lawendy.
  Czytaj dalej